Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón)

86,05 

Katalógové číslo: 3278480629104 Kategória:
Výrobca: Godet

Popis

Toto XO Fine Champagne, vyzreté a zmiešané na pobreží Atlantického oceánu v La Rochelle, vyjadruje aromatickú komplexnosť a bohatú hladkosť. XO je zmesou symbolického crus Grande Champagne a Petite Champagne. Vďaka svojim mimoriadnym kvalitám starnutia sme vytvorili hlboké, kvetinové a jemne „tvarované“ XO. Má pretrvávajúcu, zamatovú kombináciu medu, sušených sliviek a jemnej kože.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón)

Cena za Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón) je 86.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278480629104.

Produkt Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Camus VS Intensely Aromatic 40% 0,7L (čistá fľaša), Hennessy VS 40% 0,7L (holá fľaša), Sarajishvili Extra Special Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Lepanto Solera Gran Reserva 36% 0,7l (kartón)