Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša)

39,05 

Katalógové číslo: 5000267173092 Kategórie: ,

Popis

Spríjmenite si dlhé zimné večery limitovanou edíciou s jednou s najobľúbenejších škótskych whisky na svete. Pri príležitosti 8 finálovej série Hra o tróny vytvorili v pálenici Johnnie Walker veľmi špeciálny blend a obliekli ho do štýlového kabátu. Jedinečná fľaša po zmrazení odhalí svoje tajomstvo – modré žilkovanie a temné proroctvo.

Táto novinka má o niečo vyšší obsah alkoholu a číselná symbolika 41,7%  je jasná. Odkazuje na tradičnú Johnnie Walker Black Label, 1- Železný trón a 7 za Západozemské kráľovstvo. White Walker stavia na single-malt whisky z páleníc zo samého severu Škótska – v Cardhu a Clynelish.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša) je 39.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267173092.

Produkt Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Singleton 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), Kilchoman 100% Islay 12th Edition, GIFT, The Lost Distillery Dalaruan Classic Selection, GIFT, GlenAllachie 9 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s White Rabbit 43% 0,7L (holá fľaša), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)