Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša)

16,05 

Katalógové číslo: 5000267183596 Kategórie: ,

Popis

Pre zvedavých milovníkov škótskej whisky je Johnnie Blonde sladkým prekvapením, ktoré oslní zmysly. Vyrobený špeciálne na miešané drinky, vletí do života napríklad s citrusovou limonádou doplnenou čerstvým plátkom pomaranča. Oživte svoj ďalší zážitok z whisky s Johnnie Blonde.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša) je 16.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267183596.

Produkt Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Singleton 12YO 40% 0,7L (kartón), Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba), GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT, GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 7, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón), Mars Malt Duo Komagatake x Chichibu, GIFT, Johnnie Walker Double Black 40% 0,7l (kartón), Tamnavulin Vintage 1979, GIFT