Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba)

36,45 

Katalógové číslo: 8595198800751 Kategórie: ,

Popis

Zlatá kosher slivovica zrejúca 5 rokov v sudoch z duba.

Vyrobená vo Vizoviciach s použitím najmodernejších technológií a pod prísnym dohľadom zástupcov židovskej organizácie udeľujúcej „kóšer certifikát“.

Starený destilát, ktorý pri zretí získava svoju nezameniteľnú farbu a arómu pripomínajúcu koňak či brandy, zachováva si však i typicky ovocnú chuť obohatenú drevitým podtónom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba)

Cena za Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba) je 36.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198800751.

Produkt Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Žufánek Jablkovica, BVD Oskorušovica 45% 0,35l (holá fľaša), Marsen Melónovica Traditional, Jelšovská Marhuľa 2018 52% 0,35L (kartón)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón), Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša), Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom), Jelšovská Slivka 2019 52% 0,35L (kartón)