Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša)

21,85 

Katalógové číslo: 5011007025410 Kategórie: ,

Popis

Ako všetky najlepšie rozhovory, aj ten medzi majstrom výskumu a rozvoja Jameson a sládkom miestneho pivovaru remeselného piva začal v bare. Výsledkom výmeny sudov na whiskey a pivo je Jameson Caskmates Stout Edition – trikrát destilovaná blendovaná írska whiskey, ktorá pomaly dozrievala v sudoch po írskom remeselnom pive.

Na „nose“ počiatočná aróma čerstvo nasekaného sena je doplnená sviežim charakterom sadového ovocia – zelených jabĺk a hrušiek s nádychom limetkovej kôry. Objaví sa jemná aróma korenia z pot still, ktorá prechádza od zeleného čaju po lieskový oriešok a mliečnu čokoládu. Na „jazyku“ počiatočná sladká chuť v ústach typická pre írsky pot still rýchlo dopĺňa jemný dotyk chmeľu a kakaových bôbov z dozrievania v pivných sudoch. Záver je dlhý a sladký s príchuťou mliečnej čokolády a karamelu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša) je 21.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007025410.

Produkt Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Paddy v plechu 40% 0,7l (tuba), The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT, Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), Glenmorangie X by Glenmorangie 40% 0.7L (čistá fľaša), Suntory Toki, Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón)