Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba)

134,20 

Katalógové číslo: 5000267173771 Kategória:

Popis

Keď ,,hráte hru o tróny“, vyhráte… Alebo budete piť lahodnú whisky! Táto 9-ročná, ktorá zrela výhradne v 100% čerstvých sudoch po ,,bourbone“,  je súčasťou vzrušujúcej kolekcie z Game of Thrones.

Má nádhernú svetlozlatú farbu. Vo vôni je to charakteristický Lagavulin so sladkou explóziou dymu, ktorá poskytuje trochu pikantnejšiu a morskú arómu. Chuť sa otvára sladkým, dymovým karamelizovaným banánom, páleným marshmallow a vanilkou, ktorá prechádza do ľahkého suchého mentolu a slaného karamelu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba)

Cena za Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba) je 134.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267173771.

Produkt Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba), Old Overholt Rye 40% 1l (holá fľaša), Lagavulin 10YO 43% 0,7L (kartón)