Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša)

25,20 

Katalógové číslo: 5000281037462 Kategórie: ,
Výrobca: Dimple Haig

Popis

S množstvom vanilkového struku a šťavnatého sušeného ovocia spolu s náznakmi škatuľky cigár je zmesová škótska whisky Dimple Golden Selection celkom pekný kúsok. Zrelý a dosť bohatý nápoj s veľkou hodnotou. Je fľaškovaná v úžasných fľašiach Dimple, ktoré sú naozaj veľmi pekné.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša) je 25.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281037462.

Produkt Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Fettercairn 16 Y.O. 2022 Release, GIFT, Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba), GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 8, GIFT, Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Black Bush 40% 1,0L (holá fľaša), GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 8, GIFT, Chivas Regal 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón)