Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

41,25 

Katalógové číslo: 8595682604797 Kategória:

Popis

Farba je sýta s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocia s podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky. Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 41.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595682604797.

Produkt Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2014 Limited Edition by Mischer’Traxler 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)