Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta)

116,10 

Katalógové číslo: 8588008021668 Kategória:
Výrobca: EMB 17100B

Popis

Po veľkých amerických riekach sa už od 18. storočia prepravovali jemné dubové sudy plné bourbonu do New Orleans. Tieto sudy boli použité iba raz, ich arómy a chute sa rýchlo uvoľňovali, a tak z nich vznikal ideálny priestor na starnutie jednosladovej whisky a rumu.

Niekoľko svetovo uznávaných spoločností na výrobu cigár vyvinulo jedinečnú metódu dozrievania a fermentácie špeciálne vybraných tabakových listov v dubových sudoch po bourbone. Výrobcovia sa rozhodli pokračovať v dobrodružstve ponúkaním tejto báječnej edície – Habana Cask Finish. Tieto sudy sa znovu použili na znamenité ochutenie druhého vydania tohoto rumu.

Vo vôni sa vibrujúce robustné dubové tóny miešajú s bohatou a jemnou arómou tabaku, chrumkavým karamelom a hlbokými citrusovými arómami. Nasleduje toast s marmeládou a jemným pomarančovým likérom, to je vyvážené suchým takmer dymovým dubovým tanínom s jemným nádychom tabaku z cigár Habana. V chuti sa otvárajú fascinujúce vrstvy ľahkého tanínu, trvalé bohaté tóny vanilkového struku a jemnej kože s nádychom jemného tabaku Habana. Postupne sa rozvíja do sladkého, zamatového pocitu v ústach s korenistými tónmi kardamómu a muškátového orieška so sladkým okrajom tabakového dymu a bohatou praženou kávou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta)

Cena za Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta) je 116.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008021668.

Produkt Kuna Habana Edition Cigar Cask Finish 42% 0.7L (darčkové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Legend of Kremlin Gold 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Perrier ~ Jouët Grand Brut 12% 0,75L (darčekové balenie s pohármi), Jack Daniel´s JUKEBOX 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Dry Limited Edition 45% (darčekové balenie kazeta)0.7L