J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša)

12,30 

Katalógové číslo: 5024576193107 Kategória:
Výrobca: Wray & Nephew

Popis

Mladý rum J. Wray Silver pochádza z pálenice J. Wray & Nephew Ltd., ktorá má dlhú históriu v produkcii rumu na karibskom ostrove Jamajka.  Na výrobu tohto rumu sú kladené vysoké nároky. Rum sa vyrába destiláciou z melasy, následne zreje v kvalitných dubových sudoch. Moderná prezentácia výrobku a 250 ročná tradícia zabezpečila unikátne umiestnenie rumu na trhu a obľúbenosť medzi spotrebiteľmi. Rum získava svoju nádhernú priezračnosť destilovaním cez aktívne uhlie, aby sa destilát zbavil akejkoľvek farby.
Aróma je charizmatická, ovocná a tropická zároveň. v chuti nájdete sladké ovocné tóny jabĺk a hrušiek s exotickým nádychom kokosu.

J.Wray Silver je ideálny do long drinkov. V roku 2016 mu bola udelená strieborná medaila na súťaži Spirits Challenge, kde získal 91 zo 100 bodov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša)

Cena za J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša) je 12.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024576193107.

Produkt J. Wray Silver 40% 0,7l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Espero Extra Añejo XO, GIFT, Opthimus Cum Laude Solera 18 38% 0,7l (kartón), Malteco 10YO 40% 0,7l (kartón), Canerock