Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT

28,80 

Katalógové číslo: 5052598226930 Kategória:

Popis

Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT

Cena za Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT je 28.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052598226930.

Produkt Drinks by the Dram Premium Rum Tasting Set, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Admiral Rodney HMS Officers Release No.2, GIFT, Albert Michler Old Bert Kingston, Bacardi Carta Oro 40% 0,7l (holá fľaša), Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom