Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

36,50 

Katalógové číslo: 7461323129138 Kategórie: ,

Popis

Rodinné striebro značky Barceló. Mimoriadne vlastnosti tento rum získava vďaka 8-ročnému zreniu v sudoch z amerického dubu. Je tu veľmi zreteľný charakterový podtext bourbonu a škorice, možno aj nového korenia, chuť je ľahká a suchá. Vzhľadom k prísnym požiadavkám na kvalitu sa tohto skvelého nápoja každoročne vyrobí len veľmi obmedzené množstvo.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 36.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7461323129138.

Produkt Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Millonario 15 Solera Reserva Especial 40% 0,7l (holá fľaša), Legenda Rum 38% 0.7L (darčekové balenie s pohárom), Dictador Claro 100 Months 40% 0,7L (holá fľaša), Don Papa 10YO 43% 0,7l (tuba)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Sang Som Superior 40% 0,7L (kartón), Presidente Marti Solera 23 40% 0,7L (darčekové balenie 2 poháriky), Malecon Reserva Imperial Anejo 25YO 40% 0,7L (kartón)