Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša)

23,55 

Katalógové číslo: 3544680002130 Kategória:
Výrobca: FTD

Popis

Rum jasnej zlatistej farby. V ľahkej štruktúrovanej vôni sa prelínajú arómy briošky a vanilky. Jemne sladkastá bohatá chuť oplýva drevitými tónmi s jemným závanom vanilky a muškátového oriešku. Záver je prekvapivo ľahký a zaoblený.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša) je 23.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3544680002130.

Produkt Twezo Barbados 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dos Maderas 5+3, Trois Rivieres Vieux Cuvée du Moulin 40% 0,7l (kartón), Santisima Trinidad 15 Y.O., Espero Balboa, GIFT