Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón)

121,15 

Katalógové číslo: 5904041787577 Kategória:

Popis

Jednosladová whisky zrejúca v sudoch, v ktorých pred ňou zrel bourbon a portské víno. Roky v nich strávené dodali tejto whisky bohatú a jedinečnú arómu, ktorú je možné dosiahnuť iba časom a trpezlivosťou. Iconic Whisky Single Malt 2016 je ocenená viacerými prestížnymi cenami. Svojou neobyčajnou chuťou si získava srdcia nielen odborníkov, ale aj nadšencov whisky z celého sveta. Jej pôvod nachádzame v liehovare Penderyn – bol založený vo Walese ako prvý whisky liehovar. V roku 2004 z neho prvýkrát vyšla hotová whisky. Jeho poloha bola dôkladne vybraná kvôli dodávkam čerstvej pramenitej vody. Nachádza sa na južnom cípe pohoria Brecon Beacons. Toto historické miesto dáva identite značky svojskú esenciu a je v hlbokom spojení s waleskou tradíciou. Vyzretá whisky vyrábaná v Penderyn je považovaná za jednu z najlepších single malt whisky na svete. Liehovar sa teší medzinárodnej obľube a za tie roky, čo vyrába alkohol čistý ako waleské zlato, získal viaceré ocenenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón)

Cena za Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón) je 121.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5904041787577.

Produkt Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Black Bush 40% 1,0L (holá fľaša), Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT, Bushmills 40% 1,0L (čistá fľaša), Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba)