Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón)

37,10 

Katalógové číslo: 3760097560012 Kategória:

Popis

Veľmi chutný, ovocný s dlhým záverom.

Tento VSOP koňak zrel v priemere 7 rokov v dubových sudoch, v ktorých potichu čakal – nechal pracovať vzduch a drevo. Má krásnu zlatožltú farbu. Vôňa je jemná a ustupuje ľahkým tónom marhule a mučenky. V chuti pôsobí oveľa chutnejšie a staršie ako klasický VSOP Cognac, udržiava si vitalitu a objem, arómy vanilky, medu a dreva. V závere veľmi príjemná mäkkosť tónov škorice a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón)

Cena za Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón) je 37.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560012.

Produkt Pierre de Segonzac VSOP 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Sarajishvili VS 40% 0,7L (kartón), Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša), Sarajishvili XO 40% 0,7L (kartón), Meukow XO 40% 0,7l (kartón)