Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša)

41,05 

Katalógové číslo: 3272511010701 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Výber hrozna predovšetkým z oblasti Fins Bois a skorá destilácia čistého vína sú rozhodujúce zložky pri výrobe Larsenovho koňaku.

Má krásnu žiarivú zlatú farbu. V jeho atraktívnej ovocnej vôni sa spájajú tóny zrelých marhúľ a hrušiek, pomarančových kvetov a nádych vanilky. Chuť tohto sviežeho ovocného koňaku je harmonická a má dlhý záver. Larsen VS Single Grape je dokonalým koňakom pre tých, ktorí chcú spoznávať koňak inak. Vychutnajte si elegantnú a výraznú ovocnú chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša) je 41.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272511010701.

Produkt Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Mini Hennessy VS 40% 0,05l (holá fľaša), Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša), Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)