Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša)

31,35 

Katalógové číslo: 3104051155119 Kategória:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Kolekcia Prestige obsahuje zmes starú 30, 50, 60 a viac rokov – stelesňuje emócie minulosti.

Výnimočný koňak zo série Wedding Anniversary od House of Hardy. Kombinuje bohaté arómy hrozienok a tabaku s jemnými tónmi korenia a medu. Elegantné a očarujúce. Je oslavou koňakov Grande Champagne a Petite Champagne zrodených a destilovaných pred štvrťstoročím.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša)

Cena za Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša) je 31.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051155119.

Produkt Hardy Noces D´Argent 40% 0.2L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón), JP. Chenet XO Grande Noblesse 36% 0,7L (čistá fľaša), Hardy L’ete 41% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Symbole National XO 40% 0,7l (kartón)