Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón)

26,65 

Katalógové číslo: 3760097560128 Kategória:

Popis

Tento XO koňak je ,,okrúhly a vytrvalý“. Pomenovaný je podľa podielu, ktorá sa každý rok odparuje zo sudov (anjelská daň), a dokáže si vziať prvé a drevité tóny typických starých koňakov Grande Champagne tzv. ,,rancio“ (prvé a drevité tóny typických starých koňakov Grande Champagne). Má krásnu sýtu mahagónovú farbu. Vo vôni cítiť tóny fíg, marhúľ a jazmínu. V chuti dulu a vlašské orechy, vanilku, toast a čokoládové tóny. Záver je veľmi dlhý a korenistý.

Zlatá medaila v medzinárodnej súťaži vín a destilátov v Bordeaux 2015.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón)

Cena za Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón) je 26.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560128.

Produkt Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,2L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Karpatské Brandy Špeciál VSOP 40% 0,7l (kartón), Courvoisier VSOP 40% 0,7l (kartón), Camus Cuvee 4.160 41.6% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Metaxa Grande Fine, GIFT