Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón)

45,05 

Katalógové číslo: 4710085230471 Kategória:

Popis

Predstavuje umenie miešania a vynikajúci výber sudov poprednej taiwanskej pálenice. Vynikajúcim spôsobom prináša arómu tropického ovocia jedinečnú pre Kavalan a vytvára jemnú a hustú viacvrstvovú chuť. Jeho vôňa je dlhotrvajúca, pretrváva s krémovou karamelkou, drevitosťou a vanilkovými tónmi. Záver je dlhý, s tónmi sladkosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón)

Cena za Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón) je 45.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085230471.

Produkt Kavalan Distiller´s Select 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Proper No. Twelve 40% 0.7l (holá fľaša), Bowmore 15YO 43% 0,7l (kartón), Woodford Reserve Distiller’s Select 43,2% 0,7l (holá fľaša), Claymore