Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 8588006585698 Kategória:

Popis

n Odroda:

n

n Mladý iskrivý Furmint
n
n Chuťové a senzorické vlastnosti:
n TUF – Tokaj  Unique Furmint má nádhernú sviežu aromatiku plnú čerstvých zelených jabĺk a rebarbory. Chuť je plná grepfruitovej dužiny.
n
n Doporučujeme k jedlu:
n Víno sa hodí k hydine, sladkovodným rybám alebo k mäkkým zrejúcim syrom. Dokonale uspokojí milovníkov Slovenska.
n
n Podávanie vína:
n Silne vychladené pri teplote 9 °C, v kalichoch na biele vína.
n
n Vo vinárstve Grand Bari kladú veľký dôraz na čo najšetrnejšie spracovanie vína a stabilizáciu. Na čírenie používajú bentonit, čo je zvetraný vulkanický popol a nie živočíšne látky ako napríklad vaječné bielky alebo želatínu. Filtrácia vín následne prebieha pomocou moderných doskových alebo cross flow filtrov.
n
n * víno s chráneným označením pôvodu, akostné značkové víno, biele, polosuché

n#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588006585698.

Produkt Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Vinidi Dunaj, Tajna Merlot 2020, Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša), Pierre Sparr Réserve Pinot Gris