Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša)

69,20 

Katalógové číslo: 3185370303405 Kategória:

Popis

Spoločnosť Ruinart Champagne bola založená v roku 1729 obchodníkom Nicolasom Ruinartom synovcom benediktínskeho mnícha, ktorému jeho priateľ Dom Pérignon zveril výrobné tajomstvo vín, ktoré perlí. Neskôr bol podnik prevzatý spoločnosťou Moet & Chandon avšak domu Champagne Ruinart sa podarilo zachovať nezávislý a premyslený obraz svojej firmy.

Tento Blanc de Blancs je ukrytý v luxusnej čírej fľaši, v replike fľaše z 18. storočia. Má veľmi jemný a kvetinový buket. Telo je subtilné a harmonické, ktoré je umocnené nektarinkovými, broskyňovými a mirabelkovýmí arómami.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša)

Cena za Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša) je 69.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370303405.

Produkt Ruinart Blanc de Blancs Brut 12,5% 0.75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša), Karpatská Perla Cabernet Sauvignon Rosé, Santa Ana Caracter Bonarda – Cabernet Sauvignon, 2018, Pavelka Dunaj