Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT

40,50 

Katalógové číslo: 8410161711059 Kategória:

Popis

Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT

Cena za Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT je 40.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410161711059.

Produkt Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Martell VSOP 40% 0,7l (kartón), Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón), Brandy 501 Solera 36% 0,7l (holá fľaša), Remy Martin Louis XIII 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)