Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón)

88,05 

Katalógové číslo: 3272513030707 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Larsenova ,,Paradise Cellar“ (rajská pivnica) je venovaná starnutiu tých najcennejších koňakov – jedným z nich je Larsen XO Paradise Cellar. Je voľbou skutočného milovníka koňaku.


Zreje v dubových sudoch v historickej pivnici ,,Le chai du paradis“, kde sa uchovávajú len tie najlepšie a najstaršie eaux-de-vie. Zreje pomaly a dlho. Má tmavo-jantárovú farbu. Jeho ovocnú chuť umocňuje vysoká koncentrácia tónov ,,rancio (prvé a drevité tóny typických starých koňakov). Vôňa je bohatá na zrelé ovocie, sušené slivky, vlašské orechy, balzamiko a hľuzovky. Koreniny príjemne dopĺňa škorica. Má dlhý, elegantný a intenzívny záver. Vychutnajte si Larsenovu legendárnu výraznú ovocnú chuť a elegantný štýl.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón)

Cena za Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón) je 88.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272513030707.

Produkt Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Lepanto Solera Gran Reserva 36% 0,7l (kartón), Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón), Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)