Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

2 301,05 

Katalógové číslo: 4860018007004 Kategória:

Popis

Dôkaz, že v Sarajishvili House neustále vyrábajú jedinečné vínne brandy používaním skutočne starých destilátov. Hlavnú koncepciu vyjadruje názov. Trilogy. ,,Projekt“ vznikol z myšlienky prepojiť minulosť so súčasnosťou – je spojením 19., 20. a 21. storočia. Harmonická syntéza nielen troch storočí, ale aj troch druhov hrozna a troch oblastí Gruzínska.

Brandy požehnané bohatstvom, aké je možné získať len dlhoročným starnutím. Je preto nádherne hladké a jemné. Jedinečná 65-ročná zmes. Výnimočné je na nej však aj použitie špeciálnych odrôd hrozna vybraných z troch rôznych gruzínskych mikrozón, pričom každá má svoje osobité, jedinečné, klimatické podmienky. Trilogy je unikátna vyvážená zmes odrôd Tsitska z regiónu Imereti, Chinuri z regiónu Kartli a Rkatsiteli z regiónu Kakheti.

Má výraznú farbu tmavého zlata získanú z dubových sudov. Vďaka prepojeniu východnej a západnej zóny Gruzínska do jedného celku získava toto brandy výrazné exotické arómy a intenzívnejšie zvýrazňuje jedinečnosť svojho hlavného konceptu.

Myšlienka Trilogy bola pretavená aj do sofistikovaného dizajnu karafy – je kombináciou troch trojuholníkov. Tento neobyčajný a prepracovaný predmet má krištáľový uzáver, čo je poslednou súčasťou opakujúcou tvar karafy – ,,čerešničkou na torte“. Harmonické spojenie starobylého a rafinovaného brandy s nevšednými tvarmi karafy premenilo koncept Trilogy na realitu. Je jedným z najušľachtilejších výtvorov Sarajishvili.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 2301.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018007004.

Produkt Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša), Karpatské KB 40% 0,7l (holá fľaša), Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón), Martell Cordon Bleu XO 40% 0,7l (kartón)