Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba)

45,90 

Katalógové číslo: 5010019640161 Kategória: ,
Výrobca: Laphroaig

Popis

Značka Laphroaig nie je len názov liehovaru, či whisky, je to celá kultúra s vlastným fanklubom.
Firma bola založená v roku 1815.

Whisky dáva plnú chuť škótskych ostrovov, je veľmi málo ovocná, iba s náznakom sladkosti o to viac v nej cítiť rašelinu, dym a soľ. Vyrába sa sušením sladu nad ohňom z rašeliny. Dlhé dymové zakončenie. Firma Laphroaig je veľmi špecifická vo výbere sudov na dozrievanie whisky. Používa americké sudy po bourbone.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba)

Cena za Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba) je 45.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010019640161.

Produkt Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba), GlenAllachie 9 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT, Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón), Cárn Mór Glenrothes 2011 Strictly Limited, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón), Connemara Peated 40% 0,7l (tuba), Claymore, Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón)