Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša)

716,80 

Katalógové číslo: 8586017090514 Kategória:

Popis

 

Najväčšia fľaša ginu na svete – takto môžeme nazvať jedinečný Gin Gin Supermagnum! Fľaša je vyrobená z ručne fúkaného skla s objemom 10l a váhou 15 kilogramov. Výrobcom tohto unikátu je Bird Valley Distillery. Predáva sa v limitovanom množstve 30 kusov a s osobným venovaním master distillera. Perfektný kúsok pre každého zberateľa.

Gin Gin je prvý slovenský gin. Je vyvrcholením stáročnej tradície herbálnej medicíny v našom regióne a macerovania bylín a plodov s liečivými účinkami v podomácky vyrobených destilátoch. Vyskúšajte znamenitú silu slovenských borievok a ochutnajte súčasť slovenského kultúrneho dedičstva. Poodhaľte rúško tajomstva nad otázkami, či je sladká dula skutočne afrodiziakom, ktoré mohlo začať Trójsku vojnu, a či je lipový kvet skutočne elixírom pravdovravnosti. Destilát z týchto a desiatok ďalších bylín a plodov na vás čaká pod pravým masívnym korkom tejto krásnej fľaše. Jej design vyobrazuje elegantnú kombináciu tradičnej slovenskej modrotlače a silnej baníckej histórie ťažby zlata a striebra na Slovensku. Výsledkom je moderný a svieži lifestyle-ový gin, prvá voľba vrcholovej slovenskej gastronómie, však rovnako aj súčasť vašich horúcich letných nocí.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša)

Cena za Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša) je 716.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586017090514.

Produkt Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Citadelle Jardin d’été, Only Gin Premium 43% 0,7L (holá fľaša), Munakra Vienna Blue Dry Gin, Barrister Blue Gin