One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša)

28,30 

Katalógové číslo: 8606001831654 Kategória:

Popis

Gin s prídavkom koriandru, zázvoru a borievky. Na otvorenie flaše Vám treba „jeden kľúč“, takže pozor aby ste ho náhodou nestratili. Vôňa a chuť One Key Gin-u je exotická a záver veľmi intenzívny. Nazdravie!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša) je 28.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8606001831654.

Produkt One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: G’Vine Floraison 40% 0,7L (holá fľaša), Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša), Plymouth Gin 41,2% 0,7l (holá fľaša), Gin Mare Lampáš 42,7% 0,7l (darčekové balenie kazeta)