Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT

33,00 

Katalógové číslo: 5013967012462 Kategória:
Výrobca: JURA

Popis

Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT

Cena za Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT je 33 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5013967012462.

Produkt Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón), Benrinnes Artist Collective 2010 11 Y.O., GIFT, Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša), Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba)