Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom)

39,05 

Katalógové číslo: 5902670840526 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis

Prémiový gin založený na jedinečnom kolumbijskom ovocí ,,limon mandarino“ (citrón- mandarínka), v ktorom sa spája exotika sladkej mandarínky a kyslého citróna, čím vzniká fantastická rovnováha. Základom je neutrálny destilát z cukrovej trstiny destilovaný až päťkrát. Následne sa bobule, bylinky, koreniny a citrusové kôry spoja a v kombinácii s procesom zrenia vytvárajú jedinečný kolumbijský poklad (Treasure). Aby mu dodali mimoriadnu hladkosť, umiestnia ho do dubových sudov, ktoré sa predtým používali na zrenie rumov Dictador po dobu 35 týždňov. Kombinácia rovnováhy exotickej citrusovej kôry a starnutie v dubových sudoch dodáva tomuto ginu jedinečnú sviežosť a hladkosť.

Vo vôni spočiatku cítiť mandarínku obohatenú o citrónové tóny, po chvíli prekvapia náznaky byliniek a rastlín, ktoré poskytujú sviežosť a rovnováhu. Mäta a korenie so štipkou sladkosti z dreva a bobúľ vytvárajú blízke spojenie. V chuti cítiť príjemné tóny mandarínky, citrónu, mäty a korenia v kombinácii s tradičnou chuťou ginu umocnenou starnutím v dubových sudoch vedie k skutočne jedinečnej chuti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom)

Cena za Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom) je 39.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670840526.

Produkt Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Tanqueray Gin 43,1% 1,0L (holá fľaša), Bulldog Gin 40% 0,7L (holá fľaša), Pink 47 47% 0,7L (holá fľaša), Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša)