Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša)

28,50 

Katalógové číslo: 8410161202250 Kategória:

Popis

Názov Fifty pounds vznikol ako ironická narážka na daň z ginu, ktorú zaviedli vo Veľkej Británii kvôli nadmierne vysokej konzumácie ginu. Jeho zvýšená konzumácia ale bola spoôsobená zákazom dovážania alkoholu, takže čoskoro mala väčšina obyvateľov svoju vlastnú malú pálenicu doma.

Fifty pounds je vynikajícu gin s koriadrom, jalovcom a koreňom angeliky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša) je 28.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410161202250.

Produkt Fifty Pounds Dry Gin 43,5% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša), Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša), Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša), Bloom 40% 0,7l (čistá fľaša)