Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L

121,20 

Katalógové číslo: 5902670847419 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis

,,Dictador Párrafo“
Limitovaná edícia ročníkov, ktoré vybral a vytvoril osobne ,,Dictador Master Blender“ Hernan Parra. Tento kus dlhoročnej práce priniesol ovocie – kolekciu vynikajúcich rumov zrejúcich v sudoch z amerického dubu po ,,sherry“ a portskom. Vynikajúca kvalita rumov tejto série je dôkazom remeselnej zručnosti rodiny Parra a ich viacgeneračných skúseností.

Vôňu charakterizuje med Manuka, ktorý jej dodáva zemitú sladkosť a hĺbku komplexnosti. Tóny čerstvo lešteného dubu, červeného pomaranča prepojené s delikátnymi koreninami – jemná škorica a jemný hnedý cukor. Chuť je mierne suchá s tónmi tmavej čokolády, kakaa a so štipkou zázvorového korenia. To sa rozvinie do zrelých červených jabĺk s náznakom zemitého pačuli, ktoré s podtónom mletého čierneho korenia a škorice pretrváva až do záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L

Cena za Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L je 121.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847419.

Produkt Dictador Párrafo 1 2008 Fino 46% 0.7L nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Mount Gay Black Barrel Double Cask Blend 43% 0,7L (čistá fľaša), Havana Club 3YO Anejo 40% 3L (kartón), Arhumatic Passion – Gingembre, Rum Facundo Paraíso, GIFT