Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom

9,90 

Katalógové číslo: 0726667334769 Kategória:
Výrobca: CIHUATAN

Popis

Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom

Cena za Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom je 9.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0726667334769.

Produkt Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Old Bert Rum, GIFT, Ron Cristóbal Santa Maria Chenin Blanc Finish, GIFT, Rum & Cane Spanish Caribbean Rum, GIFT, Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)