Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta)

68,95 

Katalógové číslo: 721094199363 Kategória: ,

Popis

Prémiový starý rum je vyrobený z rovnakej zmesi ingrediencií ako vlajková loď Goslings Black Seal, ale vyzrieva dlhšie v dubovom sude, aby vytvoril neporovnateľnú bohatosť a komplexnosť. Jedinečné balenie odráža remeselnú podstatu produktu. Každá čierna fľaša je ručne plnená, ručne označená a očíslovaná. Potom sa korok pokryje pečatným voskom a vloží do atraktívnej darčekovej krabičky.

Vo vôni tohto rumu cítiť arómy kože, čokolády a náznaky korenia. Hladká a elegantná chuť je plná tónov vanilky, tabaku a dymu. Záver je dlhý a pikantný.

Ocenenia
2020 World Rum Awards – štýlová medaila
2021 Bartenders Brand Awards – zlatá medaila za chuť 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta) je 68.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 721094199363.

Produkt Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Neisson Le Rhum Par Neisson, Dictador Episodio Uno Port Cask 2001 44% 0,7L (kartón), Bellamy’s Reserve Tawny, Albert Michler Single Cask Fiji 2004, GIFT

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Dictador 12YO 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi), Cubaney Exquisito Solera 21 38% 0,7l (kartón), Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)