Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša)

14,95 

Katalógové číslo: 5011166063285 Kategórie:

Popis


Odmietli sme chrumkavú starú tradíciu v prospech nových príchutí. Výsledkom bol jedinečný korenený rum, ktorý je lahodný nielen „single„, ale dobre sa hodí aj pre rozmanitejšie spektrum koktailov. Potom sme už potrebovali iba meno… Jednou z najobľúbenejších položiek v ponuke Shack’s je krab . Dlhé, prstom podobné žiabre vo vnútri kraba sa nazývajú „prsty mŕtveho muža“, pretože keď ich zjete, zomriete. (poznámka – chutia hrozne, a preto sú odstránené a vyhodené.) Nemalo to nič spoločné s pirátmi alebo s karibskými ostrovmi, ako je to bežné pre rum. V skutočnosti bol názov Dead Man’s Fingers taký nesprávny – až to bolo správne. Takže to sme my. Divné meno, lebka na fľaši (údajne posledný človek, ktorý zjedol prsty mŕtveho muža) a lahodný nápoj inšpirovaný druhmi chutí, ktoré nás robia šťastnými.

Dead Man´s Fingers Passion Fruit
Vyrobené s veľkou vášňou! Tento nápoj má sladkú arómu tropického ovocia s náznakom manga. Passionfruit Dead Man’s Fingers je skvelým doplnkom Martini alebo si ho jednoducho dajte s limonádou na osvieženie!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša) je 14.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011166063285.

Produkt Dead Man´s Fingers Passion Fruit 37,5% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Patron Reposado 40% 0,7l (kartón), Pitu Cachaca 38% 0,7L (holá fľaša), Patron Silver v plechu 40% 0,7L (plechová dóza)