Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša)

28,45 

Katalógové číslo: 6430043099305 Kategórií:

Popis

Ponúka lahodný nádych klasického starnutého rumu Hell or High Water Reserva. Výnimočne dobre vyvážená a hladká patentovaná zmes prémiových rumov z Barbadosu, Trinidadu a Dominikánskej republiky. Zmes obsahuje ručne vyberané ,,pot a pot-still“ rumy zrejúce až 8 rokov v sudoch z amerického dubu, v ktorých predtým zrel ,,bourbon“. Základ tvorí rum Hell or High Water Reserva, ku ktorému je pridaný prírodný med a pomaranč, aby vznikla zmes prekypujúca chuťou.

Vo vôni a chuti sa nádherné vrstvy sladkého medu a osviežujúceho pomaranča prelínajú so základnými tónmi – s tónmi spáleného duba, pražených orechov a čerstvej cukrovej trstiny. Záver je príjemne dlhotrvajúci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša) je 28.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6430043099305.

Produkt Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša), Bacardi Razz Raspberry 32% 0,7l (holá fľaša), Sierra Milenario Tequila Blanco 100% Agave 41.5% 0.7L (čistá fľaša), Butterfly Cannon Rosa Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša)