Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša)

18,55 

Katalógové číslo: 8720299046320 Kategórie:

Popis

Venovali veľkú pozornosť tomu, aby rum naplnili tými najlepšími rastlinnými látkami z krajiny. Procesom macerácie, ktorý trvá 55 dní, získavajú jemné chute z guatemalského kardamómu, aby získali jasné citrusové a kvetinové tóny. Madagaskarské klinčeky a vanilka zas pre ich sladkú korenistú vôňu. Peruánske kakao pre hlbokú bohatosť a viac medovo-orechový záver. Na zlepšenie chuti rum doplnili štipkou morskej soli Añana – jej čistota a vysoký obsah minerálov zaisťujú, že dokonale dopĺňa bohaté chute rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša) je 18.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8720299046320.

Produkt Spirited Union Spice & Sea Salt 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša), Detesk Slivka Sada Andante 40% 0,35L (darčekové balenie s ploskačkou), Herradura Tequila Añejo 40% 0.7L (kartón), Naga Pearl Of Jakarta 42,7% 0.7L (tuba)