Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

136,95 

Katalógové číslo: 5712421750000 Kategória:

Popis

Táto vynikajúca zmes pozostáva z destilovanej šťavy z cukrovej trstiny od tých najlepších brazílskych pestovateľov cukrovej trstiny a z melasových destilátov od popredných výrobcov. Ide o grandiózny ,,nektár“ dozrievajúci v dubových sudoch. Nechajte sa ním podmaniť – Heritage je hostina pre zmysly.

Jeho zlatoružová farba pripomína baltský jantár. Vo vôni cítiť kožu a marhule – tie Vás naladia na jemné tabakové tóny, ktoré prichádzajú postupne. V chuti opäť prevládajú zrelé marhule. Nasleduje kokos sladený cukrom demerara s dotykom citrusových plodov, po ktorých sa rozplynie chuť mokka kávy s tónmi kakaa. Zrelé tropické ovocie v príjemnej harmónii s kakaom a tabakovými tónmi dáva tomuto Santosu hladký a komplexný záver.

Krásna elegantná fľaša Santos Dumont Heritage je hmatateľným výsledkom nekompromisného ducha, ktorý charakterizuje Santosa. Je to dedičstvo, ktoré sa uctieva. Dovoľte, aby Vás Heritage sprevádzal veľkými životnými momentmi. Alebo… aby Vám z malých momentov vykúzlil veľké.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 136.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421750000.

Produkt Santos Dumont Hors d’Age Heritage 43,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie črievička dámska s perím), Cachaca 51 Brazil 40% 1l (holá fľaša), Sierra Milenario Anejo 41,5% 0,7L (holá fľaša), Pepe Lopez Silver 40% 0,7l (holá fľaša)