GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT

209,40 

Katalógové číslo: 5060568324852 Kategórií:
Výrobca: GlenAllachie

Popis

GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT

Cena za GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT je 209.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060568324852.

Produkt GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Dalwhinnie Distillers Edition 2006, GIFT, Glenkinchie 12YO 43% 0,7l (kartón), Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT, GlenAllachie 10 Y.O., Port Wood Finish, GIFT