Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT

33,00 

Katalógové číslo: 5000299611104 Kategória:
Výrobca: CHIVAS

Popis

Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT

Cena za Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT je 33 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299611104.

Produkt Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Laphroaig 2001 Over 20 Artist # 11, GIFT, Mini Chivas Regal 12YO 40% 0,05l (holá fľaša), The Lost Distillery Discovery Selection, GIFT, Chivas Regal 12YO 40% 0,7l (holá fľaša)