Malecon 12 Y.O., GLASS SET

30,60 

Katalógové číslo: 8009366300214 Kategórií:
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon 12 Y.O., GLASS SET

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon 12 Y.O., GLASS SET

Cena za Malecon 12 Y.O., GLASS SET je 30.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon 12 Y.O., GLASS SET dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon 12 Y.O., GLASS SET – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366300214.

Produkt Malecon 12 Y.O., GLASS SET nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Razel’s Peanut Butter Rum, Albert Michler Single Cask Jamaica 2007, GIFT, Bacardi Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša), Sang Som Superior 40% 0,7L (kartón)