Akashi Blended 40% 0,5l (kartón)

28,75 

Katalógové číslo: 4969265703308 Kategória: ,

Popis

Navrhnutá tak, aby pripomínala klasiku. Má sladovú, citrusovú charakteristiku doplnenú o náznaky slanosti vďaka pobrežnej polohe, v ktorej dozrieva. Táto whisky je destilovaná z pšenice, jačmeňa a raže – zmes pozostáva z 30% sladového jačmeňa a 70% obilnej whisky. Dozrieva v sudoch po ,,bourbone“, jačmennom ,,shochu“ a ,,sherry“, kde získa bohatý a hlboký aromatický profil poznačený tónmi dubu a vanilky, ktorý v chuti vyniká drevitými a korenistými arómami.

Vôňa je mierne ovocná s nádychom citrónu, čerešní, karamelu, ovsa a morského vzduchu. Chuť má tóny jemnej rašeliny nasledované arómami vanilky a píniových orieškov vedúcich k dlhému záveru. Dokonale čistá a ľahká s jemným nádychom pšenice a rašeliny na záver – vynikajúce znázornenie profilu chuti klasickej japonskej whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi Blended 40% 0,5l (kartón)

Cena za Akashi Blended 40% 0,5l (kartón) je 28.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi Blended 40% 0,5l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi Blended 40% 0,5l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265703308.

Produkt Akashi Blended 40% 0,5l (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Amahagan Edition No. 3 Mizunara Wood Finish, GIFT, Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT, Tokinoka Black, GIFT, Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón), Kavalan King Car Conductor 46% 0,7l (kartón), BenRiach Heart of Speyside 40% 0,7l (tuba), GlenAllachie 10 Y.O. Chinquapin Virgin Oak, GIFT