Barrister Sloe Gin

12,50 

Katalógové číslo: 4603514011034 Kategórií:
Výrobca: BARRISTER

Popis

Barrister Sloe Gin

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Barrister Sloe Gin

Cena za Barrister Sloe Gin je 12.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Barrister Sloe Gin dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Barrister Sloe Gin – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603514011034.

Produkt Barrister Sloe Gin nájdete v kategórii

Sloe Gin - Sloe Gin je alkoholický nápoj s jemným ovocným aroma, ktorý sa vyrába maceráciou čerstvých sliviek v ginu. Tento nápoj je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si radi doprajú niečo špeciálne a originálne. Sloe Gin sa vynikajúco hodí ako základ pre koktaily, ale aj ako samostatný nápoj na ochutnávanie. Jeho bohatá… Podobné produkty: Elephant Sloe Gin