Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša)

23,90 

Katalógové číslo: 5010696003808 Kategórie: ,

Popis

Základný kameň úspechu Canadian Clubu, klasiky v sortimente koncernu Hiram Walker položil rovnomenný obchodník s obilím a whisky blender z Detroitu, ktorého cieľom bolo whisky nielen miešať, ale aj vyrábať.
Vzhľadom na nie práve ideálne podmienky v USA sa rozhodol, že bude pôsobiť na druhej strane rieky, v Kanade.
Veľmi rýchlo sa jeho whisky tešila obľube kanadského obyvateľstva, zatiaľ čo v USA sa podávala iba v elitných pánskych kluboch, vďaka čomu ju volali Club Whisky.
Slovíčko Canadian sa do názvu doplnilo na základe uznesenia vlády USA, ktorá v tom čase rozhodla, že na každej whisky sa uvádzala krajina pôvodu na etikete.
Zaujímavosťou je aj fakt, že počas prohibície až 75% liehovín spotrebovaných v USA pochádzalo práve z Kanady.


Ak hľadáte viac komplexnosti a trochu viac osobnosti, je tu pre vás Canadian Club® Classic 12-Year-Old. S robustnejším jačmenným profilom je to pekný krok od klasiky alebo Reserve. Tento ocenený blend zreje 12 rokov v sudoch po bourbone.
Je to jediná kanadská whisky, ktorá sa mieša už pred procesom zrenia. To jej dáva mimoriadnu jemnosť. Tento proces je patentovaný značkou Canadian Club. Je miešaná, (kukurica, raž, ražný a jačmenný slad), zmes obsahuje tie najkvalitnejšie obilniny.

Bronzová až jemne zlatá farba.
Na „nose“ je jemná, okrúhla, úplne vyvážená a krémová. Ovocná a „pevná“.
Na „jazyku“ je jemne korenistá, doplnená o krémovú vanilku v rovnováhe s bohatým drevom a luxusným medom.
Záver je dlhý a suchý, s trvalou prítomnosťou karamelu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša) je 23.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010696003808.

Produkt Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 1,0L (tuba), Singleton 12YO 40% 0,7L (kartón), Glenfiddich 12YO Special Reserve Mini 40% 0,05L (kartón), Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša), GlenAllachie 8 Y.O Speyside Single Malt, Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jameson 40% 1l (holá fľaša)