Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón)

163,95 

Katalógové číslo: 80244002039 Kategória:

Popis


 
Príbeh Single Barrel Bourbon sa začal v spoločnosti Blanton’s v roku 1984. Master Distiller Elmer T. Lee, ktorý sa blížil k dôchodku, dostal za úlohu vytvoriť bourbon mimoriadne vysokej kvality. Pri dôkladnom zvážení si spomenul na predchádzajúce dni svojej kariéry na konci 40. rokov, keď pracoval u plukovníka Alberta B. Blantona. Plukovník Blanton bol prezidentom liehovaru do roku 1952. Pán Lee si pamätal, že keď bude plukovník Blanton baviť hodnostárov a ďalších dôležitých hostí, vyberie z centrálneho skladu H „medové sudy“ a nechá tento bourbon fľaškovať po jednom sude. . Na počesť starej tradície plukovníka Blantona sa Elmer T. Lee rozhodol pomenovať tento nový bourbon „Blanton’s Single Barrel“.
Elmer T. Lee predstavil svetu Blanton’s Single Barrel Bourbon rok pred odchodom do dôchodku. Pritom spôsobil revolúciu v tomto odbore vytvorením kategórie „prémiového“ bourbonu s prvým bourbonom na svete „single barrel“.
Táto myšlienka bola v tom čase trochu radikálna, pretože spochybňovala identitu toho, čo väčšina ľudí považovala za bourbon. Dnes už väčšina liehovarov ponúka single alebo blended , ale spoločnosť Blanton’s bola prvá.
Kôň a džokej na vrchu zátky fľaše sú dnes uznávanou ochrannou známkou spoločnosti Blanton’s Single Barrel Bourbon. Bohaté dedičstvo a tradícia koní v Kentucky súbežne s bourbonom. Toto je náš spôsob, ako vzdať hold tomuto dedičstvu v Kentucky. Od roku 1999 sa vyrobila zberateľská sada ôsmich rôznych zátok. Sada obsahuje koňa a džokeja v rôznych krokoch a pózach, ktoré sa podobajú etapám dostihových pretekov, od začiatku do konca. Každá zátka je označená jedným písmenom, ktoré hláskuje Blantonove slová po dokončení setu. Posledný stopér označený písmenom „S“ vždy dokončí preteky víťazne!

 
Blanton’s Original Single Barrel,
ktorý je prevzatý z častí slávneho skladu H, bol kedysi určený pre veľvyslancov, hodnostárov a rodinu a priateľov plukovníka Blantona. Dnes má každý prístup k prvému single barrel bourbonu na svete. Chuťový profil je sladký, s tónmi citrusov a duba.
Na „nose“ je krémový a vanilkový, dráždený karamelom a maslom, to všetko podčiarkujú známe koreniny na pečenie, ako je klinček, muškátový oriešok alebo škorica.
Blanton’s Original nastavil štandard pre single barrel burbony v roku 1984.
Najlepšie sa podáva čistý alebo na ľade.
Fľašované na 46,5% alkoholu v objemových percentách.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón)

Cena za Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón) je 163.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 80244002039.

Produkt Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Speyburn 10YO 40% 0,7L (kartón), Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel´s Gentleman Jack 40% 0,7L (holá fľaša), Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba)