Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša)

36,05 

Katalógové číslo: 3152900000837 Kategória:

Popis


 
Sláva Maison Boulard pochádza z inšpirácie muža, Pierra Auguste Boularda, ktorý v roku 1825 založil svoju prestížnu pálenicu v Pays d´Auge. Nasledovali štyri generácie poháňané túžbou posunúť slávnu jablkovú eau-de-vie ešte ďalej. Okrem tradície, mimo klasických režimov spotreby, Boulard znovu vylepšuje calvados, aby z neho spravil niečo jemné a výnimočné.

Boulard VSOP Calvados Pays d’Auge je výsledkom zmiešania rôznych Calvados Pays d’Auge zrejúcich najmenej 4 roky v dubových sudoch. Po zmiešaní zostane tento calvados VSOP v sudoch dostatok času na dosiahnutie charakteristickej jemnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša) je 36.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3152900000837.

Produkt Boulard VSOP Calvados 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Mini BVD Trnkovica 45% 0,05l (holá fľaša), Marsen Hroznovica Traditional, Marsen darčekový set č. 3, GIFT, Mini BVD Drienkovica 45% 0,05l (holá fľaša)