Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón)

41,45 

Katalógové číslo: 8595198803714 Kategória:

Popis

Táto kóšer slivovica bola pôvodne určená iba pre zámorský trh, bola uvedená na trh i v Českej republike, aby uspokojila dopyt po tomto druhu destilátu. Ide o veľmi špeciálnu a celosvetovo ojedinelú slivovicu s certifikátom Kosher for Passover (pesach) – pesach je jeden z najväčších židovských sviatkov. Najvyšší stupeň košerizácie dosahujeme spojením moderných technológií a tradičných postupov skúsených vizovických páleníkov, ktorí spoločne tvoria výrobnú procedúru, ktorej postup je výrobným tajomstvom. Na výrobu sa používajú len najkvalitnejšie ručne zbierané plody odrôd slivky domácej. Nasleduje trojstupňová destilácia vyzretého slivkového kvasu. Vo vôni cítime sladšiu mandľovú arómu kôstok, chuť je vďaka tradičným postupom jemná, ovocná, ľahko odkazujúca na mandle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón)

Cena za Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón) je 41.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198803714.

Produkt Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša), Grappa Julia Invecchiata 40% 0,7l (holá fľaša), Marsen Hruškovica – Odroda Williams 42,3% 0,5L (čistá fľaša), BVD Borovička 6YO 44,8% 0,5L (čistá fľaša)