Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

35,60 

Katalógové číslo: 8710631120863 Kategória:

Popis

Gin pomenovaný po Jacobusovi Alfonsovi, ktorého priatelia a rodina poznajú ako Bob alebo Bobby. Práve jeho recept výrobcov inšpiroval. Trvalo takmer dva roky, kým vyrobili Bobby’s, veľmi jemný a vyvážený gin. Osem rastlinných látok, všetky samostatne destilované. Žiadne prísady, cukry alebo extrakty. Jednoducho čistá chuť. Svieži pohľad na nadčasovú klasiku. Tradičné indonézske bylinky a koreniny dodávajú Bobby’s Schiedam Dry Gin jeho jedinečný chuťový profil. Na vytvorenie charakteristickej vône a chuti sa používajú iba organické zložky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 35.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8710631120863.

Produkt Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Gordon´s Special Dry 37,5% 0,7l (holá fľaša), Gordon´s Premium Pink Gin 37,5% 0,7L (holá fľaša), Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (čistá fľaša), Simsala Gin