Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom)

110,10 

Katalógové číslo: 8588007138824 Kategória:

Popis

Limitovaná edícia venovaná skutočným znalcom silných a kvalitných destilátov. Na rozdiel od iných vodiek Beluga, charakteristická zmes artézskej vody a sladového liehu v tejto sérii prechádza nie tromi, ale piatimi kolami filtrovania. Každá fľaša je dodávaná s vlastným sériovým číslom a korkovou zátkou uzavretou pečatným voskom. Na vyčistenie pečatného vosku sa každá fľaša Beluga Gold Line dodáva s elegantným kladivom a štetcom, ktoré zdôrazňujú 100% autentickosť a individualitu tejto limitovanej série vodky s impozantným prístupom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom)

Cena za Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) je 110.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138824.

Produkt Beluga Gold Line 40% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Tatratea Mini Set I. 22% – 72% 0,24L (set), Legend of Kremlin Gold 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón), Presidente Marti Solera 15 40% 0,7L (darčekové balenie 2 poháriky)