Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša)

41,90 

Katalógové číslo: 5000299608050 Kategória:

Popis

Plymouth Gin Navy Strength prvýkrát vyplával na more v roku 1793 s Royal Navy. 
Je to gin s bohatou a vyváženou chuťou, v ktorom sa spája intenzívna, odvážna a svieža vôňa jalovca, po ktorej nasledujú noty koriandra a kardamónu. Je dokonalý pre požiadavky dnešných dobrodružnejších milovníkov ginu a mixológov. 
Vychutnajte si Navy Strength gin vo vašom obľúbenom kokteily alebo v klasických nápojoch ako je Pink Gin alebo Gimlet, ktoré údajne vytvorilo Britské kráľovské námorníctvo na liečivé účely.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša) je 41.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299608050.

Produkt Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Save Water Drink Gin, Gordon´s London Dry Gin 37,5% 1,0L (holá fľaša), The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša), Toison 47% 0,7L (darčekové balenie kazeta)