Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

18,70 

Katalógové číslo: 4005971394772 Kategória: , ,

Popis

 


Edinburský Ballantine´s založil v roku 1827 George Ballantine´s ako obchod s potravinami a alkoholom. Neskôr vytvoril zmes, ktorej kvalita je stála a nemenná! Už v roku 1881 sa mu podarilo whisky exportovať. V roku 1891 podnik prevzali jeho synovia kráľovná Viktória ich ustanovila za dvorných dodávateľov. Paradoxom je, že vo Veľkej Británii túto whisky nenájdete až tak často, ale v Európe má svoje pevné miesto. Jim Murray jej udelil titul najlepšia škótska blended whisky bez uvedenia veku!


Najpredávanejšia škótska whisky v Európe. Jemná a elegantná miešaná škótska whisky. V každej fľaši sa snúbi štyridsať rôznych vyzretých whisky zo všetkých kútov Škótskej vysočiny citlivo zladených do nezameniteľnej, komplexnej, bohatej a jemnej chuti. Lahodná, dymová, ľahko nasladlá chuť Ballantine’s najlepšie vynikne čistá. Obľúbená je aj s ľadom alebo ako long drink napríklad s colou. Jej svetlo-zlatá farba a nezameniteľná chuť pochádza z komplexnej zmesi viac ako 40 sladových whisky, z nich všetky zreli najmenej 3 roky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 18.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4005971394772.

Produkt Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Ben Riach 12 Y.O., GIFT, Bruichladdich Islay Barley, Mini Johnnie Walker Red Label 40% 0,05l (holá fľaša), GlenAllachie 10 Y.O. Chinquapin Virgin Oak, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bruichladdich The Classic Laddie, Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Tyrconnell Double Single Malt, Amahagan Edition No. 5 Sherry Cask Finish, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Speyburn 10YO 40% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)